Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej

Dodane przez użytkownika @voucherbadawczy.pl - 17-04-22

Oferta na zakup uslug cateringowych

Nasza oferta cateringowa jest niezwykle szeroka i posiada szeroki wybór posiłków, który możesz sam dobrowolnie wybierać i zmieniać. Specjalizujemy się w cateringu imprezowym - przygotowujemy z reguły posiłki dla dużej ilości osób. Nasi kucharze potrafią starannie dobierać dania do różnych diet: wegańskich, bezglutenowych, wegetariańskich.

Catering na wesele

Firmy cateringowe są integralną częścią każdego wesela. Zapewniają jedzenie i napoje, które Twoi goście będą jeść, pić i o których będą mówić przez wiele lat.

Wybrana firma cateringowa powinna odzwierciedlać rodzaj imprezy - od formalnej kolacji z rygorystycznymi ustaleniami dotyczącymi miejsc siedzących do przyjęcia typu grill lub bufet - a także to, ile pieniędzy chcesz wydać na usługi cateringowe bez rozbijania banku, aby zaoszczędzić trochę gotówki na inne koszty związane z organizacją wystawnej imprezy.

Catering dla Twojej firmy

Catering obejmuje wiele różnych usług, od posiłków na terenie zakładu pracy po usługi gastronomiczne poza zakładem. Może to być niedrogi sposób na zaoferowanie pracownikom wygody i elastyczności, a jednocześnie zapewnienie im dostępu do wysokiej jakości żywności, która spełnia ich potrzeby żywieniowe.

Catering daje także Tobie i Twojemu zespołowi możliwość - i odpowiedzialność - okazania gościnności na nowe sposoby i nawiązania kontaktów z innymi na różnych poziomach.

Catering świąteczny - oferta na zakup usług cateringowych

Catering świąteczny to rodzaj usługi cateringowej, która specjalizuje się w świątecznym menu, dekoracjach i nakryciach stołów. Imprezy bożonarodzeniowe są często bardzo rozbudowane, nawet jeśli trwają tylko dzień lub dwa.

Posiłek składa się zazwyczaj z pieczonego indyka z farszem i sosem żurawinowym, słodkich ziemniaków (zwykle kandyzowanych), smażonej cebuli i szałwii, a następnie podawanego z sosem sporządzonym na bazie sosu z patelni; tłuczone ziemniaki przygotowuje się od podstaw; zielona fasolka gotowane szparagi na wierzchu, aby poszczególne porcje wyglądały bardziej dekoracyjnie w czasie świąt.

Catering na imprezę firmową

Firmy cateringowe obsługujące imprezy firmowe są odpowiedzialne za obsługę gastronomiczną od początku do końca imprezy, a także za planowanie z wyprzedzeniem napojów i drinków, które będą podawane do każdego posiłku.

Często spotykane podczas wesel, konferencji i zjazdów, firmy cateringowe obsługujące imprezy firmowe serwują bufety śniadaniowe jednego dnia rano, jeśli jest taka potrzeba (np. w Walentynki), gdy wszyscy uczestnicy zostają na noc, oraz wstępnie ustalone menu na lunch lub kolację, które zmienia się codziennie w zależności od preferencji gości w ramach wybranego pakietu spotkań.

Catering dla dzieci - oferta na zakup usług cateringowych

Odpowiednio wyselekcjonowane usługi cateringowe są niezbędnym narzędziem dla każdego rodzica, który chce zapewnić swojemu dziecku smaczny, ale też zdrowy i zbilansowany posiłek podczas imprezy rodzinnej.

W dzisiejszych czasach wielu rodziców musi pracować w pełnym wymiarze godzin poza domem, co sprawia, że mają mało czasu na przygotowywanie posiłków, a jednocześnie muszą radzić sobie z innymi obowiązkami. Dlatego właśnie catering stał się tak popularny - ponieważ zapewnia wygodę i elastyczność zarówno dla harmonogramu dzieci, jak i rodziców.

Catering na imprezę firmową - oferta na zakup usług cateringowych

Aby goście byli zadowoleni i usatysfakcjonowani, warto zainwestować w usługi cateringowe. Pozbawiając się stresu związanego z samodzielnym wymyślaniem menu i opcji żywieniowych, zyskujesz więcej czasu na inne elementy imprezy, takie jak zakup materiałów dekoracyjnych czy zorganizowanie transportu. Aby cieszyć się tymi wszystkimi korzyściami i nie tylko, skontaktuj się z nami online już dziś!