Personel Projektu:

  • "Pracodawcy Pomorza i Kujaw" Związek Pracodawców

    "Pracodawcy Pomorza i Kujaw" Związek Pracodawców
            Nadzór merytoryczny i finansowy nad działaniem zespołu projektowego   Dyrektor Biura Hanna Wygocka e-mail: wygocka@pracodawcy.info.pl tel. 52 58 59 162   Kierownik Projektu Lech Światły e-mail: swiatly@pracodawcy.info.pl  kom. 661 528 009    Starszy Spe...
  • Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
          Koordynator Projektu Ewa Gross e-mail: ewa.gross@tarr.org.pl tel. 56 699 54 88 kom. 510 093 494   Specjalista Magdalena Jóźwik e-mail: magdalena.jozwik@tarr.org.pl tel. 56 699 54 88   Specjalista Jędrzej Sadecki e-mail: jedrzej.sadecki@tarr.org.pl tel. 5...
  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy

    Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy
            Koordynator Projektu Tadeusz Roza e-mail: tadeusz.roza@wp.pl kom. 695 508 440    Specjalista Tomasz Śliwiak e-mail: sliwiak@pte.bydgoszcz.pl kom. 609 395 563  
  • Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu

    Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu
            Koordynator Projektu Marta Olszewska e-mail: olszewska@iph.torun.pl tel. 56 657 48 81 kom. 665 018 945   Specjalista Ilona Zduńska e-mail: zdunska@iph.torun.pl tel. 56 657 48 80   Specjalista Marta Kazimierska e-mail: kazimierska@iph.torun.pl tel. 56 ...
  • Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

    Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
            Koordynator Projektu Aneta Korybalska e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl tel. 52 322 12 76 kom. 786 024 581   Specjalista Maciej Kowalski e-mail: maciej.kowalski@izbarzem.pl kom. 502 240 963